top of page

Lütfen Okuyunuz !

 

Açıklama

Hangi hekime gitmelisiniz ? 

  Hekimin başarılı bir tanı ve tedavi süreci uygulayabilmesi aslında büyük ölçüde hastaya bağlıdır. Sonuca ulaşmada en önemli husus şikayetler ile ilgili doğru branşı seçebilmektir. Muayene esnasında yanlış hekime müracaat edildiğinin anlaşılması iki taraf içinde hayal kırıklığı, motivasyon kaybı, iş gücü ve zaman kaybına neden olmaktadır.

Uygulamanın amacı bu kayıpların önüne geçebilmektir. Uygulamada amaç  hastanın şikayetlerinin analiz edilerek doğru hekime ulaşmasının sağlanmasıdır.

Soru ve Cevaplar Hakkında:

  Uygulamadaki sorulara en uygun cevabı seçerek sonuca ulaşılır. İmkan yoksa önerilen seçenekler içerisinden ulaşılması en kolay olan hekim ilk tercih edilmelidir. Analiz sonucunda tavsiye edilen maddeler içindeki ilk satır verilen cevaba göre ilk tercih, son satır son tercih olarak düşünülmelidir.

  Ancak ulaşılabilecek hekim yaşanılan bölgeye, olayın durumuna göre değişebilir. Bu sebeple tüm seçenekler dikkatle gözden geçirilip en uygun seçenek/seçenekler tercih edilmelidir.

  Uygulama Türkiye şartlarına göre hazırlanmış çocuk ve yetişkin hastalar için ayrı öneriler verilmeye çalışılmıştır.

Bu uygulama bilgi vermek amaçlı olup profesyonel amaçla kullanılamaz. Sağlık ciddi bir konudur. Tereddüt durumunda lütfen en yakın hekime danışınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen eksik ve yanlışlıklar hususunda bizi bilgilendiriniz.

Adresimiz: healthhelper@outlook.com.tr

Uzun bölüm başlıkları ve açıklamaları için daraltılabilir metin idealdir. Düzeninizi bozmadan, insanların ihtiyaç duydukları tüm bilgilere erişmesini sağlar. Metninizde herhangi bir yere bağlantı oluşturun veya metin kutunuzu tıklandığında genişleyecek şekilde ayarlayın. Metninizi buraya yazın...

bottom of page